fethiye villa ada
fethiye villa ada

Fethiye Villa Ada

Fethiye villa ada Güney Ege’nin yeşiliyle ünlü Muğla’ya bağlı muhteşem doğası ve tarihi ile iç içe zaman geçirebileceğiniz ilçesinin tek konaklama yapılan adasında keyifle ve huzurla vakit geçirmek isteyenler için misafirlerini bekliyor.

Çok eski adıyla ve Meğri adası olarak bilinen Şovalye Adası, küçük ve şirinliği ile dikkatleri üzerine topluyor. Bu ada, Fethiye bölgesinin tek yerleşimi olan adası.

Ada Tatili Fethiye Villa’ da Yaşanır

Çok eski zamanlarda bölgeyi korumak için kullanılan bu ada, bugün ise dışarıdan gelen onlarca misafire ev sahipliği yapıyor. Hem tarihi hem de doğasıyla muhteşem bir zaman geçirmek isteyenlerin öncelikli tercihleri arasında yerini alıyor. Fethiye villa asa bu adada konaklama yapmak isteyenleri her misafir etmeye devam ediyor.

Fethiye villa ada

Şovalye Adası’nın tarihteki önemini ve coğrafi konumunun değerini şu şekilde özetleyebiliriz; İlçeye gittiğimizde, Fethiye Adası dediğinizde herkesin anlayacağı şey, Şovalye adasıdır aslında. Çünkü burası tarihte bölgeyi korumak için stratejik olarak seçilen bir yer olmuştur.

Bugün de merkeze yakınlığı, hatta ve hatta o merkezden rahatlıkla görünür olmasıyla Fethiye ile içiçe bir yapıya ya sahiptir.  Fethiye villa ada konuk ettiği misafirler dolayısıyla hem bir adada kalıyor olmanın keyfini sürebilecek hem de merkeze çok yakın olacaktır. Hem doğayla içiçe bir tatil yapmak istiyorsanız, hem tarihi dokuyu içinde hissetmek içinizde hissetmek istiyorsanız, hem dingin hem huzurlu bir tatil isteyip, hem de merkeze yakın olan cıvıl cıvıl bir yer arıyorsanız siz de Fethiye kiralık villa  apart seçeneğini kesinlikle düşünmelisiniz.

Şovalye Adası’nda yapacağınız tatil süresince ne yeşilden, ne denizden, ne tarihten ne de eğlenceden mahrum kalmanıza gerek yok. Bölge size normal şartlarda tek bir tatil süresince ulaşabileceğiniz imkanlardan fazlasını sunuyor.

Fethiye villa ada dışarıda her yönü ile muhteşem zamanlar geçireceğiniz Fethiye’de konaklama sürecinizin de mükemmelleşmesi için temel adamı atıyor. Kendinizi özel bir alanda, havuzuyla ve ferahlığıyla lüks ve bir o kadar da keyifli bir konaklama için adaya gelen misafirlerine kapısını açık tutuyor. Bu yıl tatiliniz hem dolu dolu hem de bir o kadar huzurlu geçirmek istiyorsanız hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.