fethiye villa kiralama
fethiye villa kiralama

Fethiye Kiralık Villa Özellikleri

Şehrin kalabalığından uzak ve sakin bir tatil deneyimi yaşamak isteyen misafirlerimizin öncelikle tercihi olan Fethiye villa kiralama konaklama seçeneği birçok farklı özellik ile hizmet vermektedir. Farklı istekleri karşılayabilen villalarımız farklı tüm tatil anlayışında olan misafirlerimize uygun olmaktadır. Eğer sizler de tatilinizi unutulmaz yapmak istiyor ancak villa kiralama konusunda tam kararınızı veremediyseniz o zaman okumaya devam etmelisiniz.

Bahçe ve Teraslarımız

Yaz aylarında dışarıda olmayı herkes sever. Bu sebeple Fethiye villa kiralama hizmetlerimizde her zaman için dış alanlarımıza özen gösteririz. Bu alanların peyzajlarını özenle yapar bakımlarını ise düzenli olarak sürdürürüz. Üstelik bahçe bakımlarımız için misafirlerimizden ekstra ücret talep etmeyiz.

Fethiye Villa

Bahçe ve teraslarımızda birlikte keyifli vakit geçirmeniz için düzenlenmiştir. Bunun için geniş oturma gruplarına ve masallara da yer verilmektedir. Bunun yanında çim ile döşenmiş olan bahçelerimizde yalın ayak toprağa basmanın keyfini sürebilirsiniz. Fethiye villa kiralama hizmetlerimiz küçük çocukları da hiçbir zaman göz ardı edilmemektedir. Bu sebeple birçok villa seçeneğimizde çocuklarınızın eğlenebileceği parklar ve alanlar bulunmaktadır.

Fethiye Villa Havuzu

Fethiye villa kiralama hizmetimiz ile kiraladığınız villalarınız sadece size özel olacak havuzlar da içermektedir. Havuzlarımız düzenli olarak sabah ve akşam temizlenmektedir. Büyüklükleri değişiklik göstermekle birlikte bazı villalarımızda çocuk havuzları da bulunmaktadır.

Bunların yanında kış aylarında da tercih edilen villalarımızda ısıtmalı ve kapalı havuzlar ile de hizmet vermekteyiz. Eğer yüzmeyi seviyorsanız yaz ya da kış, gündüz ya da gece fark etmeksizin size özel olan villalarınızda istediğiniz kadar yüzebilirsiniz.

Havuz kenarlarında ve güneşlenme alanlarında güneşlenmekten keyif alan misafirlerimiz için şezlonglar ve güneşlenme üniteleri de bulunmaktadır.

Yatak Odaları

Fethiye villa kiralama hizmeti ile sizlere sunmuş olduğumuz villalarımızın yatak odaları farklı özellikler barındırmaktadır. Bunların içerisinde double yataklar olduğu kadar single yataklar da bulunmaktadır. Ayrıca misafirlerimizin kendilerini rahat hissetmeleri ve odalarına yerleşebilmeleri için komodin, gardrop ve makyaj aynası gibi mobilyalarda yer almaktadır. Her yatak odasının kendine özel duşu ve tuvaleti olmasının yanı sıra bazı yatak odalarında jakuzi seçeneği de bulunmaktadır.